Zbiórka na organizację VI Marszu Powstania Warszawskiego


 ZBIÓRKA PROWADZONA JEST TUTAJ ◀

 

Czołem!

Wielkimi krokami zbliża się 1 sierpnia, dzień bliski sercu zdecydowanej większości polskiego społeczeństwa, pierwszy dzień zrywu o wolność dla stolicy Polski. Powstanie Warszawskie to historia piękna i zarazem bolesna, dająca przykład bezgranicznego poświęcenia dla idei niepodległości dla własnego narodu i państwa.


1 sierpnia 2017 r. tuż po godzinie 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu Warszawy, wyruszy VI Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez Brygadę Mazowiecką Obozu Narodowo-Radykalnego, przy wsparciu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Jest to jedno z najliczebniejszych wydarzeń w kalendarzu wydarzeń patriotycznych. Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznego marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty np.: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa.

?? https://zrzutka.pl/vi-marsz-powstania-warszawskiego ??


Ponadto w planach mamy utworzenie „Powstańczego miasteczka”, które miałoby funkcjonować od godzin porannych, a w którego zakres wejść miałyby elementy rekonstrukcji historycznej przypominające o Powstaniu, materiały informacyjne itp. Drugim ważnym elementem, który chcielibyśmy wdrożyć jest organizacja punktu oddawania krwi. Dodatkową atrakcją miałby być koncert wykonawców muzyki patriotycznej, nawiązującej do Powstania Warszawskiego.

Aby nasze plany mogły się w pełni powieść potrzebne jest także Twoje wsparcie! Zachęcamy Państwa do nawet najdrobniejszych wpłat i obecności na VI Marszu Powstania Warszawskiego.

Cześć i chwała bohaterom!

?? https://zrzutka.pl/vi-marsz-powstania-warszawskiego ??


Patronat medialny:

– Media Narodowe – https://medianarodowe.com

– Portal Kierunki – http://kierunki.info.pl

Dodatkowe pomysły, oferty wsparcia itp. prosimy przekazywać drogą telefoniczną lub mailową: +48 791 36 1934, brygadamazowiecka@onr.com.pl

ONR Brygada Mazowiecka: https://www.onrmazowsze.pl

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: https://marszniepodleglosci.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *