Sukces “Słodkiej Krwi” w Siedlcach!

W ramach V edycji „Słodkiej Krwi” – akcji polegającej na oddawaniu krwi oraz przekazaniu otrzymanych słodyczy dla dzieci i potrzebujących – swoją aktywność wykazał również oddział Obozu Narodowo-Radykalnego w Siedlcach.  Zorganizowana po raz pierwszy w mieście akcja okazała się sukcesem, co potwierdzają liczby. W ciągu 3 dni oddano 12,15 l. krwi, co przełożyło się na zebrane 165 opakowań słodyczy (czekolad i batonów). Mamy nadzieję, że to dobry prognostyk, a wynik zostanie poprawiony już podczas kolejnej edycji!

               Zgromadzone od 16 do 18 maja 2017 r. słodycze postanowiliśmy przekazać przy nieprzypadkowej okazji, jaką z pewnością jest dzień dziecka, przypadający pierwszego dnia czerwca. Delegacja siedleckiego ONR udała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim, gdzie obdarowała podopiecznych placówki łakociami. Cieszy ciepłe przyjęcie narodowych działaczy, których obecność i prezenty spowodowały niejeden uśmiech na twarzy, wśród obecnych tego dnia osób. Mamy nadzieję, że działalność charytatywna, potrzeba pomocy bliźnim będzie stopniowo wzrastała w naszym społeczeństwie, co wzbudzi piękne poczucie wspólnoty narodowej i solidaryzmu.

Wszystkich zainteresowanych działalnością patriotyczną w Siedlcach i okolicy zapraszamy do kontaktu: https://www.onrmazowsze.pl/dolacz-do-nas/

Galeria zdjęć:

01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *