Siedlce – Patriotyczny koncert charytatywny

13 stycznia działacze ONR Siedlce i Patriotyczne Siedlce zorganizowali koncert charytatywny rapu patriotycznego. Celem była zbiórka pieniędzy dla 18-letniej Karoliny Buczkowskiej, wielkiej patriotki, która zmaga się z czterokończynowym porażeniem dziecięcym. Potrzebuje ona środków na rehabilitację, by robić postępy w dalszej walce o swoją samodzielność.
Wydarzenie rozpoczęła msza św. w klasycznym rycie rzymskim w intencji Karoliny o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. Następnie uczestnicy udali się do miejscowego klubu, na którego scenie wystąpiło wielu artystów muzyki tożsamościowej: Od Północy Stolicy, ADHD, 5tka, Egon, Sova, Karat NM, Tadek Firma Solo, Basti i Klipo. Do Siedlec przyjechali ludzie dobrej woli z całej Polski, by poprzez uczestnictwo w patriotycznym wydarzeniu, włączyć się w charytatywną akcję. Wiele osób pomogło w zbiórce pieniędzy poprzez zakup cegiełek w formie płyt, wpinek czy wlepek patriotycznych . Koncert poprzedzony był licytacjami przedmiotów przekazanych przez artystów i sponsorów, z których dochód był przeznaczony na rehabilitację Karoliny. Dzięki ofiarności polskich patriotów udało się zebrać 8088 złotych. Zgromadzona kwota uzupełniła brakującą część pieniędzy na zrzutce, którą dla Karoliny zorganizował jeden z występujących artystów – Sova.
Dziękujemy wszystkim, którzy okazali wsparcie oraz włączyli się w zbiórkę pieniędzy: artystom, gościom, sponsorom, uczestnikom licytacji, wszystkim ofiarodawcom, organizatorom, rodzinie i przyjaciołom Karoliny i przede wszystkim samej Karolinie za przybycie do Siedlec, wspaniałą przemowę i tony uśmiechu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *