Przeszedł XII Marsz dla Życia i Rodziny! [wideo, zdjęcia]

Maj i czerwiec to miesiące szczególnie bliskie każdemu kto stawia dobro rodziny, w jej naturalnym modelu na priorytetowym miejscu. W tym okresie ulicami polskich miast przechodzą liczne Marsze dla Życia i Rodziny. W 2017 r. ich liczba przekroczyła 100, co przekłada się na 5-cyfrową liczbę łączną uczestników w całym kraju, co doskonale ukazuje jaki potencjał drzemie w środowiskach katolickich i patriotycznych.

11 czerwca tuż ok. 12:45, po Mszy Świętej, z pl. Trzech Krzyży w Warszawie wyruszył XII Marsz dla Życia i Rodziny, któremu w tym roku przyświecało hasło: “Czas na rodzinę”.  W ramach wolontariatu pomagaliśmy w organizacji wydarzenia, od strony zapewnienia bezpiecznego i płynnego przejścia kolumny marszowej. Liczba uczestników wyniosła łącznie kilka tysięcy, od kilkumiesięcznych dzieci w wózkach, przez osoby w wieku szkolnym, na seniorach kończąc. Niezwykle spokojna, miła, pełna entuzjazmu i radości atmosfera udzielała się wszystkim od samego początku po kończące przemówienia organizatorów na pl. Zamkowym. Warto dodać, że w przy okazji wydarzenia została przeprowadzona zbiórka na Dom Samotnej Matki w Chyliczkach.

Niedzielny marsz pokazuje jaki potencjał drzemie w obrońcach życia, jasno deklarujących się za jego obroną od poczęcia do naturalnej śmierci. Głośno w Polskę wybrzmiał głos sprzeciwu wobec cywilizacji śmierci i wszelakich dewiacji, jakie usilnie oraz nachalnie promowane są w mass-mediach przez postępowych celebrytów. Czas na rodzinę!
Galeria zdjęć:

001

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *