DOŁĄCZ DO NAS! Rekrutujemy nowych członków!

W czwartek, 08 marca 2018 roku, Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo-Radykalnego przeprowadziła pierwszą część akcji plakatowej pod hasłem: „DOŁĄCZ DO NAS. ONR!”. Akcja miała charakter informacyjno-propagandowy. Celem akcji było zachęcenie młodych ludzi, ale nie tylko młodych, wszystkich czujących się patriotami, narodowcami, dla których najważniejsze jest dobro Polski Wielkiej, Polski Katolickiej zbudowanej na fundamentach cywilizacji łacińskiej.
Pierwsza część akcji objęła swoim zasięgiem trzy dzielnice Warszawy: Wawer, Włochy i Tarchomin. Nasi wolontariusze rozwiesili plakaty zachęcające do wstępowania w nasze szeregi. Z plakatu można dowiedzieć się podstawowych informacji o działalności Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny, a także w jaki sposób można zapisać się do naszego Stowarzyszenia.
Poprzez informacje zawarte na plakatach pragniemy zachęcić wszystkich, którym bliskie są wartości narodowo-katolickie do zgłaszania się poprzez aplikację internetową – bardzo proste, wystarczy wypełnić deklarację + krótki kwestionariusz o sobie i wysłać drogą elektroniczną. U nas nie ma tak, „oddzwonimy do Pani/Pana… i cisza” – oddzwaniamy do każdego. W ten prosty sposób można pójść drogą nacjonalisty. Formularz znajdziecie TUTAJ.
Z myślą o wszystkich zainteresowanych będziemy rozszerzać zasięg akcji plakatowej. Rozglądajcie się – wkrótce dalszy ciąg akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *