Dołącz do Nas!

Bliskie są Tobie wartości katolickie i narodowe? Podobają Ci się nasze inicjatywy? Chcesz przekuć swoją miłość do Ojczyzny w czyn i codzienny aktywizm na rzecz przyszłych pokoleń? Czujesz, że nadszedł ten moment kiedy warto się zaangażować w działalność narodową? Nie zwlekaj! Dołącz do nas już teraz!

Obóz Narodowo-Radykalny skupia szeroki przekrój społeczeństwa: osoby w każdym wieku, kobiety i mężczyzn, uczniów i studentów, pracowników, jak i przedsiębiorców. Posiadamy różne zainteresowania oraz umiejętności, jednak wszystkich nas łączy wspólny cel – Wielka Polska! To od nas zależy, jak będą ją postrzegać kolejne pokolenia. Tylko wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie przywrócić prawdziwym wartościom ich należyte miejsce.

Aktualnie w województwie mazowieckim posiadamy struktury w Warszawie, Pruszkowie i Siedlcach. Pochodzisz z tych miejscowości, bądź chciałbyś aby oddział ONR powstał w Twojej okolicy? Wszystko zależy jedynie od Twojego zaangażowania i motywacji!

Aby dołączyć do Brygady Mazowieckiej ONR wystarczy wypełnić ankietę rekrutacyjną. W ciągu maksymalnie kilkunastu dni skontaktujemy się z Tobą i przekażemy dalsze wskazówki i szczegóły.

Pytania związane z ankietą, jak i inne wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail: brygadamazowiecka@onr.com.pl

Dołącz do Obozu Narodowo-Radykalnego! Jutro będzie nasze!